Foto: Canva

Tartu ülikooli väärikate ülikool Viimsis alustab 2022/2023. õppeaastat 18. oktoobril algusega kell 13 kultuuri- ja hariduskeskuse Viimsi Artium (Randvere tee 20) suures saalis. Loengud toimuvad üks kord kuus teisipäeviti. 

Väärikate ülikooli avaaktusel esineb Tartu ülikooli teadlane Eerik Puura ettekandega „Kliimamuutused ja energeetika areng: kuidas need meid kõiki mõjutavad”.

Erik Puura on Eesti geoloog keskkonnageoloogia ja hüdrogeokeemia valdkonnas ja keskkonnateadlane. Ta lõpetas 1989. aastal Tartu Riikliku Ülikooli geoloogia erialal. Keskkonnakaitse MSc 1993, kaitstud Manchesteri ülikoolis, tehnikadoktor (Ph.D 1999 keemiatehnika erialal, kaitstud Stockholmi kuninglikus tehnikaülikoolis). Ta on olnud Tartu ülikooli tehnoloogiainstituudi direktor, ülikooli ettevõtlussuhete ja innovatsiooni juht ja arendusprorektor.

Loengute toimumise ajad: 15. november, 13. detsember, 3. jaanuar, 14. veebruar, 14. märts, 18. aprill ja lõpuaktus 16. mail.

Loengud on õppijatele tasuta. Kõik õppijad, kes on osalenud vähemalt 75% loengutel, saavad Tartu ülikooli täiendusõppe tõendi.

Lisainfo ja registreerimine: tel 512 1477, e-mail moonika.oras@viimsivv.ee. Registreeruda saab ka kohapeal!

LOGO: ut-stiiliraamat.voog.com