Sel aastal tulevad talgud taas, aga sedakorda natukene teistmoodi. Teeme Ära 2+2 talgupäev toimub kehtivaid piiranguid ning 2+2 reeglit järgides traditsiooniliselt maikuu esimesel laupäeval, 1. mail.  See on hea võimalus üheskoos õues toimetada, liigutada, midagi ära teha.

Koguneda ei saa, aga töörõõmu ja kogukonnatunnet saab ikka. Vallavalitsus kutsub üles kõiki viimsilasi korraldama sel kevadel oma isiklik talgupäev pereringis. 

Vallavalitsuse poolt jagame kõikidele, kes soovivad koristada valla avalikku ruumi (rannad, teeääred, haljakud, külaplatsid jms), kilekotte ja/või töökindaid. Vallavalitsus tuleb järele ja viib ära kõik kotid ja kogutud prahi, mille talgulised teede äärtest, haljasaladelt ning mujalt kogukondlikust ruumist kokku korjavad. Et küsida prügikotte, kindaid või teavitada kogutud prahi asukohast, palume kirjutada e-posti aadressil kristjan.jarv@viimsivv.ee või helistada telefonil 602 8853. 

Täname kõiki neid, kes on juba olnud varakevadiselt usinad ja aktiivsed ning koristustalguid teinud. Suured tänud teile! 

Jõudu kõigile talgulistele!