Viimsi huvikeskuses on teater alati au sees olnud. Ka sel sügisel saab naerda ja nutta ning kaasa elada elust suurematele kangelastele armastatud Eesti näitlejate esituses. Alljärgnevalt väike ülevaade meie sellesügisesest kavast. Kui leiad huvipakkuva teatrietenduse, siis broneeri pilet juba täna – vaid nii kindlustad omale koha! Pileteid saab osta Piletimaailmast, Piletilevist ja Viimsi huvikeskuse kontorist kolmapäeviti kell 10–18, vabade kohtade olemasolul ka enne etenduse algust kohapealt.

Teatrihooaja ukse avab 16. septembril Rakvere Teater etendusega „Astuge edasi!“. Nii kui vanaproua Asta maale sõidab, kasutab noor remondimees Jaanus juhust ja tellib tema korterisse prostituudi. Siinkohal võiks see delikaatne lugu lõppeda, aga paraku otsustab sel õhtul Astat külastada mitmeid erinevaid tegelasi, alates tüütust naabrist kuni Poola teadlaseni välja. Jaanus üritab piinlikuks kiskuvat olukorda väiksemate ja suuremate hädavaledega enda kasuks pöörata, aga uks käib kinni ja lahti kiiremas tempos, kui keegi seda oodata oskab. Juhuse tahtel ristuvad tõde ja väljamõeldis, kirg ja armastus. See on lihtne komöödia lihtsate inimeste keerulisest elust. Kui meie ei tee otsuseid, siis teeb elu neid meie eest. Osades: Helgi Annast, Indrek Apinis, Saara Kadak või Jaune Kimmel, Silja Miks, Madis Mäeorg, Peeter Rästas, Tarmo Tagamets.

27.septembril ootame omale külla pisikesi sõpru vaatama etendust „Sipsik“. Sipsikut teavad kõik. Aga ometi tundub vahel nii, et selles kiires maailmas, kus lastelgi juba aega kipub väheks jääma, sest tegema peab ju nii palju, on Sipsik sagedasti ära kaduma kippunud. Kuhu me oma mängud kaotame? Kes või mis suudavad Sipsikut asendada? See on lugu mängust, mängulustist ja sellest, et see kunagi kuskile ei kaoks. 
Etendus sobib vaatamiseks alates 4. eluaastast. Osades: Merilin Kirbits, Tanel Ting, Jürgen Gansen. 

8.ja 10. oktoobril toimuvad kevadel sooja vastuvõtu saanud Viimsi Muusikaliteatri koguperemuusikali „Tahan olla suur“ lisaetendused. Muusikal “Tahan olla suur” (“Big”) on loodud aastal 1988 esilinastunud samanimelise filmi põhjal, mille peaosas oli Tom Hanks. Muusikalina toodi “Big” Broadway lavale aastal 1996. Muusikal räägib loo teismelisest poisist Josh Baskinist, kes pärast lõbustuspargi soovimasinale öeldut “Tahan olla suur” ärkab hommikul 30-aastase mehena – välimuselt mees, hingelt poiss, püüab ta leida parima sõbra Billy Kopecki abil oma kohta täiskasvanute maailmas. Õnneliku juhuse läbi saab Joshist suure mänguasjafirma MacMillian Toy´s oluline liige. Mänguasjad, armumine, uhke elu ja piisavalt raha, et osta lõputult popkorni, kuid isegi parima sõbra Billy Kopecki lükkab Josh eemale. Lõpuks mõistab Josh, et ta pole siiski veel valmis olema suur, sest suureks peab saama igaüks vaid läbi lapsolemise, ning otsib soovimasinat, et oma lapsepõlv tagasi saada.

11.oktoobri hommikul ootame teatrisaali noori vaatama Kuressaare Teatri etendust „Järgmine peatus: Kosmos“. See on hea võimalus teha ühiskülastus klassiga! 14-aastane poiss sõelub lahutatud vanemate kodude vahet, kuid oma kohta tal ei ole. Ja kuigi mõnes mõttes käitub nooruk palju küpsemalt ja täiskasvanulikumalt kui tema vanemad, sõltub ta siiski täiskasvanute tujudest. Nii väga tahaks poiss lihtsalt juba oma elu hakata elama. Kuid oma soovidega tuleb olla ettevaatlik. Ühel tavalisel päeval kohtub poiss ühe… veidrikuga. Sellest kohtumisest saab alguse seiklus, mis ületab interdimensionaalseid piire. Lavastus “Järgmine peatus: Kosmos” viib meid läbi helide maailma Vabaduse väljakult planeedile, mille nimetus on inimloomadele liiga keeruline hääldada. See on ühe teismelise poisi rännak läbi kosmose ja iseenda. 
Etendus sobib vaatamiseks alates 12. eluaastast. Osades: Jürgen Gansen, Lauli Otsar, Markus Habakukk ja Karl Koppelmaa (külalisena).

11.oktoobri õhtul saab näha Kuressaare Teatri komöödiat „Röövsaak“.
Põetaja FAY: Pärast sündsat leinaperioodi peate te kohe uuesti abielluma. Lesk McLEAVY: Kui pikk on sünnis leinaperiood? Põetaja FAY: Kahest nädalast piisab täiesti. Elu on järjest kiiremaks läinud. Briti musta komöödia pärl. Traagiliselt hukkunud noore näitekirjaniku Joe Ortoni (1933–1967) kuulsaim näidend. Matused ja pangarööv. Röövliks kadunukese oma poeg! Mida teeb leinamajas märkmiku ja piibuga veevärgiametnik? Ja pöörake tähelepanu ka põetajale – mis on saanud kõikidest tema meestest? Omal ajal briti ühiskonna võltsmoraali jõuliselt naeruvääristanud ja tsensuuriga pahuksisse sattunud näitekirjaniku looming on ajatu huumor nii siin kui seal.  Osades: Raivo Trass, Triinu Meriste (Ugala Teater), Markus Habakukk, Jürgen Gansen, Raivo Rüütel.18.oktoobril „Seebimulli show“
Seebimullid on nagu muusika, olles kurvad või lõbusad, romantilised või naljakad. Etendus sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele. Saage osa mullimaailma trikkidest ja uskuge – ka teie hing hakkab laulma.  

18.oktoobril „Seebimulli show“
Seebimullid on nagu muusika, olles kurvad või lõbusad, romantilised või naljakad. Etendus sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele. Saage osa mullimaailma trikkidest ja uskuge – ka teie hing hakkab laulma.  

25.oktoobril jõuab Viimsisse Komöödiateatri suvelavastus „Igaühel neli nägu“ „Igaühel neli nägu“ on Erki Aule kirjutatud ja lavastatud naljakava, mille tegelasteks kaks abielupaari, keda mängivad Tarvo Krall, Henrik Normann, Kaili Närep ja Eva Püssa. Vaimukates lühilugudes näeme eesti elu kogu oma ilus ja valus: nii kodus, poes, tööl kui ka mujal, aga ikka huumoriprisma läbi. Mehed ja naised, raha ja armastus, unistused ja tegelikkus – need on ainult mõned teemad, millega puutuvad kokku meie neli tegelast. Ükskõik, mis näoga me neid ei vaata, saame naerda ka enda üle ja teha nägu, et tegelikult naerame ikka teiste üle.

Lisainfot etenduste kohta leiate huvikeskuse kodulehelt “http://www.huvikeskus.ee” www.huvikeskus.ee või Facebookist “http://www.facebook.com/ViimsiHuvikeskus” www.facebook.com/ViimsiHuvikeskus.

Kohtumiseni teatrisaalis!