Foto: erakogu

Tekst: Karina Demutskaja,Talendiagentuuri juhendaja

Oktoobri lõpus toimus Türgis rahvusvaheline modellide ja talentide festival Golden Star Kids International 2022. Eestit esindasid Bertha Siimson ja Merlia Gabrielle Muttika Viimsist ning Laura Jõesalu Keilast.

Alustavad modellid osalesid pildistamistes rahvusvahelistes kostüümides konkursi ametliku galerii ja publiku lemmiku hääletamise eesmärgil. Publiku lemmiku hääletuses saavutas 35. osalejast teise koha Laura Jõesalu, kellele anti üle kahe tuhande hääle. Järgmise tähtsa etapina toimus eneseesitlus žüriile. Seejärel toimus kultuuride tutvustus ja suveniiride vahetus. Osalejad esitlesid enda kodumaa rahvariideid ja toitu. Festivali jooksul hinnati mitte ainult laste lavalisi oskusi, vaid ka igapäevaelu positiivset suhtumist ja hoiakut, suhtlemist eakaaslastega ja liidri omadusi.

Juhendajad Karina ja Anna ning lapsed Laura ja Bertha konkursi korraldaja Albanaga. Fotod: erakogu

Staarikool kutsub järgmisteks väljakutseteks liituma lapsi ja noori vanuses 4–27. Selleks tuleb saata viis fotot enda lapsest, lühike tutvustus ja lapsevanema kontaktandmed e-posti  aadressile casting@staarikool.ee.