Viimsi valla raamatukogu uute ruumide ehitus on lõppenud – oktoobris-novembris paigaldatakse mööbel ja seadmed ning viime raamatud riiulitele.

Seoses kolimisega sulgeme 1. novembrist lugejatele raamatukogu aadressil Kesk tee 1 ja avame selle taas 5. detsembril Randvere tee 9 (Viimsi Market).
Meie sõnum teile on: palun laenutage oktoobrikuus nii palju raamatuid, kui arvate novembris läbi lugevat. Anname oktoobris teie laenutustele pikema tagastustähtaja, vajadusel saate ka ise pikendada tagastustähtaega RIKSWEBis aadressil viimsi.webriks.ee.

Praegune raamatukogu asukoht. Foto: Tiiu Valm
Praegune raamatukogu asukoht. Foto: Tiiu Valm

Raamatuid saate küll tagastada tagastuskasti, mis hakkab 6. novembrist asuma Randvere tee 9, kuid meile sobib paremini, kui toote need ise detsembrikuus raamatukogu uude asukohta.

Meil on teile ka hea uudis: detsembrikuu on viivisevaba!

Teame, et paljud teist soovivad meid kolimisel abistada. Seepärast plaanime moodustada „inimketi“ Kesk tee 1 ja Randvere tee 9 vahel. Andes raamatud käest kätte, leiavad need uute ruumide riiulitel taas oma koha. Kuupäevast, millal see ettevõtmine toimub, anname teada erinevate infokanalite kaudu. Loodame, et novembrikuu heitlik ilm soosib meie head ettevõtmist!