Igal reedel toimuvad Viimsi hoolekandekeskuse Haabneeme päevakeskuses pannkoogihommikud. Küpsetajateks on aktiivsed naised, kes osalevad Haabneeme päevakeskuse huviringide tegevustes. Siiani on toimunud kaks küpsetushommikut.

Pannkoogivõlur Tiina valmistas ka maitsva bataadi täidise peekoni ja sibulaga.

Pannkoogid on väga maitsvad ning kordumatud, sest igal kokal on oma retsept ja salanipid, mis teevad asja põnevaks. Ohtralt saab lisada moosi ja mitmesuguseid täidiseid. Eelmisel reedel saime proovida imemaitsvaid pannkooke, mille valmistamisel oli piima asemel kasutatud mineraalvett. Keele viis alla bataaditäidis peekoni ja sibulaga.

Pannkoogihommikud pole pelgalt maitsemeele turgutamiseks, sest samal ajal toimuvad ka vestlusringid erinevatel teemadel. Eelmisel korral saime kuulda Mehhiko reisimuljeid. Käesoleval reedel tutvustab hoolekandekeskuse juhataja keskuse poolt osutatavaid teenuseid. 1. aprillil on naljapäev ning ka vestlusring on seotud huumoriga. 8. aprillil aga räägib päevahoiu tegevusjuhendaja Ene Kildemaa abivahenditest.

Moosivalikut on igale maitsele.

Pannkoogihommikutel on võimalik tutvuda meie ruumidega ning saada infot huviringide kohta.

Ootame huvilisi igal reedel kell 11–13 Viimsi hoolekandekeskuses (Kesk tee 1) teisel korrusel. Osalemistasu on 2 eurot (tasumine ainult sularahas).

Viimsi Hoolekandekeskus

Fotod: Katrin Markii