Karulaugu terviseraja jõulinnakust leiab uue demoseadme. See on Omnigymi paigaldatud kaldsurumispink OMNIGYM OG-31, mida on kõik huvilised meeleldi oodatud avastama ja proovima. Seadme kasutamise ja treeningharjutuste sooritamise näidisvideo on leitav, skaneerides nutiseadmega infotahvlil oleva QR-koodi, või vaadeldav samal tahvlil kujutatud piktogrammil.

Proovi demoseadet ja anna teada, kas tahad, et Omnigymi muudetavate raskustega aastaringses kasutamises olevate seadmetega varustatud välijõuväljak ka Viimsi valla territooriumile rajatakse? Selleks tee meeldivaks FB leht City Line välijõusaal, lase teha või tee endast sellel seadmel treenides pilt, kirjuta kommentaariks oma vastus küsimusele ja postita see. Kõikide vastanute vahel loositakse 6. juulil välja 10 sportlikku auhinda, mille on välja pannud Omnigym ja Viimsi Sport.

Mis on Omnigym?

David on juba aastast 1982 arendanud ning disaininud taastusravi ja jõusaali treeningseadmeid. Davidi poolt teaduslikult väljaarendatud välijõusaali sari Omnigym valiti Soomes parimaks sporditooteks. Omnigymi välijõusaalis treenimine on sama efektiivne ja ohutu kui sisejõusaalis. Kõik tooted on detailselt läbi mõeldud nii, et kasutaja saaks parima treeningkogemuse.

Omnigym sarjal on patenteeritud raskuse lisamise mehhanism, mis on ainulaadne välitrenažööridel. Biomehaaniliselt väljatöötatud seadmed on turvalised ja võimaldavad efektiivset treeningut. Raskusi on võimalik muuta 5 kg kaupa. Omnigym on mõeldud kasutamiseks igale vanusele olenemata treenija füüsilisest tasemest.

Kõik raamid on tehtud 4-6 mm paksusest terasprofiilist. Käepide on vedrulukuga, et kasutajal oleks veelgi lihtsam raskust muuta. Raskuspakil on hooldusvabad kuullaagrid ja seadmetele on tehtud AkzoNobel Duplex töötlus, et need peaksid vastu ka kõige karmimatele ilmastikuoludele.