OTT ehk otse tootjalt tarbijale kaubakohting on kogukondlik algatus, mis annab kohalikele elanikele võimaluse osta head ja tervislikku toidukaupa otse toidu tootjalt või kasvatajalt. Vahendajaid ei ole, importkaupa ei pakuta.

Metsakasti esimene kaubakohting toimus 2020. aasta 5. novembril ja sellest peale on üritus aina tuure kogunud. OTT toimub korra kuus – iga kuu teisel teisipäeval ajavahemikus 17.30–19.00.

Metsakasti küla ootab kõiki viimsikaid OTT-ile ostlema! Ostes oma toitu OTT-i kaubakohtumistelt, toetad eestimaiseid väiketootjaid ning lood neile arenguvõimaluse ja annad oma panuse kohaliku ettevõtluse kasvu ning jätkusuutlikusse. Samuti kindlustad oma toidulauale parima ja värskeima toidukraami, mis on toodetud hoole ja armastusega päris inimeste poolt, kellega sul on võimalik kaubakohtumistel tuttavaks saada.

Seekordsele OTT-ile, mis toimub 14. septembril, on tulemas rida toredaid kauplejaid. Kindlasti on lubanud tulla Hindreku talu mesi ja talukaup, Muhetalu suitsuliha ja -vorstid, Grete kodused pirukad, Raudale talu põllu- ja aiasaadused ja imeline kali, Suits ja Sool suitsujuust ja suitsulõhe, Aive Kondiitritooted oma hõrkude kookidega, Arotaga talu lai talukauba valik, Rukkimaania juuretisega leivad ja saiad ning Avikala maitsvad kalatooted. Tulla on lubanud ka korvionu Heino, kelle käsitsi punutud imelised korvid on parim viis ostetud kraami koju transportimiseks.

Kaubapakkujate nimekiri täieneb tõenäoliselt veelgi ja kui mõni viimsikas soovib omavalmistatud kraamiga osaleda, olgu selleks siis küpsetised, hoidised või oma usinate näppudega nopitud aia- ja metsasaadused, siis olete lahkelt oodatud! Oma tulekusoovist saab märku anda metsakastikyla@gmail.com.

Täpse kauplejate nimekirja leiab iga kord OTT-i Facebooki lehelt www.facebook.com/metsakastiott.

Kohtumiseni 14. septembril kell 17.30–19.00 Metsakasti külaplatsil.