Seekordne Metsakasti OTT tuleb suurem ja tavapärasest erineval ajal, sest kätte on jõudnud aeg, mil mõtted ja teod on juba jõulude juures. Selleks, et anda viimsikatele võimalus jõululauatäienduseks ja viimasteks kingiostudeks, oleme seekord kauplejate valikut laiendanud ning lisaks toidukraamile on tulemas ka muud kodumaist käsitöökaupa.

JõuluOTT toimub pühapäeval, 12. detsembril kell 11–15. Tavapärast valikut täiendab seekord hulk erinevaid piparkoogitaignaid, mitmesuguseid jõulukeekse ja kõikvõimalikke muid jõulumaiuseid. Jõululauale leiab parima hapukapsa, pohlamoosi ja kõrvitsasalati ning palju muud head ja paremat kodumaist söögikraami. Siidrimaja üllatab uute siidrite ja kuumade jookidega. Kingikotti pistmiseks saab lisaks kõikvõimalikule suupärasele valida ka erinevaid kodumaised salve, seepe ja kehaõlisid, samuti ravimtaimeteesid ning muid ravimtaimedest tooteid.

Kauplejaid on seekord tulemas hulgaliselt, täpse nimekirja leiab Metsakasti OTTi Facebooki leheküljelt.

Lisaks on meie JõuluOTTil imearmas jõulupildistamise nurgakene. Pildistamiseks tuleb eelnevalt registreeruda läbi MM Moments Facebooki lehe sõnumite. 15-minutiline fotosessioon maksab 25 eurot ja pildid saab kätte juba paari päeva jooksul. PS! Fotograaf armastab pildistada ka hästi käituvaid koeri/kasse.

Olete kõik väga oodatud!

Ostes oma toitu OTT-i kaubakohtumistelt, toetad kodumaiseid väiketootjaid ning lood neile arenguvõimaluse, annad oma panuse kohaliku ettevõtluse kasvu ja jätkusuutlikusse. Samuti kindlustad oma toidulauale parima ja värskeima toidukraami, mis on toodetud hoole ja armastusega päris inimeste poolt, kellega sul on võimalik kaubakohtumistel ka tuttavaks saada.

Täpse kauplejate nimekirja leiab OTT-i Facebooki lehelt JõuluOTTi ürituse alt www.facebook.com/metsakastiott.

Jõuluhõngulise kohtumiseni 12. detsembril kell 11–15 Metsakasti külaplatsil!