Selleks, et keerulistel aegadel oma vaimset tervist toetada, on hea võtta aega ja mõtiskleda koos professionaalidega selle üle, kuidas ennast ja oma lähedasi keerulisel ajal tasakaalus hoida.

Viimsi hoolekandekeskus pakub head võimalust osaleda loengutes.

21. aprillil kell 12

Loovusega vaimse tervise heaks

Eda Heinla

Lektor Eda Heinla on psühholoog ja emeriitdotsent. Ta on tegelenud 30 aastat eelkõige õpilaste loovuse uurimisega ja loova mõtlemise testide kohandamisega eesti oludele. Loengus saab ülevaate, kuidas loovaid meetodeid kasutades oma vaimset tervist hoida ja vaimset heaolu tõsta.

11. mail kell 12  

Mindfulness – kohalolu vägi

Elin Ots (vaikuseminutid.ee)

Mindfulness ehk teadvelolek on hoiak, millega me igapäevaelu sündmusi ning olukordi kogeme. Kohalolu käesolevas hetkes. Teadlikkus oma otsustest, valikutest, suhetest. Teadlikkus sellest, mida me tarbime ja mida me loome. Oma emotsioonide valdamine ning teadlikkus nende tekkimisest. See on sinu valik, millise meelestatusega sa mõnda tegevust alustad või millise emotsiooniga selle käigus kaasa lähed. Kõige selle märkamine vajab aega, pühendumist ning tähelepanelikku treeningut.

Loengud toimuvad Haabneemes, Kesk tee 1.

Loengud on tasuta!

Eelregistreerimine hiljemalt nädal enne loengu toimumist: marje.plaan@viimsihoolekandekeskus.ee.

Viimsi hoolekandekeskus

Avafoto: nii vaimne kui ka füüsiline tasakaal on väga olulised. Vaimset tasakaalu aitavad leida hoolekandekeskuses toimuvad loengud. Foto: Canva