8.novembril avatakse Viimsi Keskuses kauplus PetCity, mis pakub laia tootevalikut lemmikloomadele. Uurisime PetCity turundusjuhilt Maria Otsalt, mida viimsilased uuest kohast leida ja oodata võivad.

Mille poolest erineb PetCity muudest lemmikloomakauplustest?
PetCity on kodumaine kaubamärk, omades 18 kauplust üle Eesti, lisaks tegutsetakse ka Lätis ja Leedus. PetCity kontseptsioon on unikaalne selle poolest, et ükski teine lemmikutele keskendunud kaubamärk Baltikumis ei ole varem koondanud kõiki lemmikute teenuseid ja tooteid ühe katuse alla: kauplus, kliinik, grooming, hotell, treening ja kindlustus.

Lisaks pakutavatele toodetele ja teenustele eristub PetCity ka kvaliteedi poolest. Pakume tooteid vaid tunnustatud kaubamärkidelt, kliinikud on ehitatud loomade vajadusi silmas pidades ja sisustatud tipptasemel tehnoloogiaga ning neis töötavad veterinaarid on oma ala tugevad tegijad.

Mida teie kauplusest leida võib?
Viimsi kaupluse 200-ruutmeetrisel pinnal on väga lai tootevalik. Esindatud on nii populaarsed kaubamärgid kui ka Baltikumis esmakordselt müügil olevad eksklusiivsed brändid. Lemmiku omanik saab meilt soetada kõik vajalikud kaubad oma lemmikule – nii erinevad toidud (pehmed, kuivad, külmutatud), aksessuaarid, riided, tarvikud kui ka näiteks kindlustada oma lemmiklooma.

Millistele lemmikloomadele te tooteid pakute?
Kõige laialdasem on kaubavalik koertele ja kassidele, samas ei puudu ka tooted närilistele, lindudele ja kaladele. Samuti tasub PetCitysse tulla inimestel, kes tegelevad hobustega.

Kas Viimsi kaupluses pakutakse ka mingeid teenuseid?
Teenuseid Viimsi kaupluses ei pakuta, aga see-eest Viimsist mitte väga kaugel Lasnamäel, Tähesaju keskuses ja Ülemiste keskuses on olemas nii kliinik, grooming kui ka lemmikloomahotell.

Foto: PetCity
Foto: PetCity

Kui kogenud on PetCity teenindajad? Kui hästi oskavad nad soovitada lemmikloomaomanikule ja tema lemmikule sobivaid tooteid?
Meie keskustes töötavad oma ala spetsialistid, kel on laialdased teadmised lemmikloomandusest ja kes on läbinud erinevad koolitused, et anda PetCity külastajatele parimat nõu toodete ja nende omaduste kohta. Meie prioriteediks on terve ja õnnelik lemmik.

Mida kujutab teie osade toodete hinnagarantii?
Otsustasime teha kuni aasta lõpuni erikampaania ning külmutasime mitmete populaarsete toodete hinnad, et inimesed saaksid oma tavapärased ostud kätte hea hinnaga. Selliste toodete hulka kuulub näiteks koera-, kassi- ja näriliste toite, aga ka kassiliiva. Hinnagarantii tooted tunneb ära tänu spetsiaalsele märgistusele.

Mida Viimsi lemmikloomaomanikud veel PetCity kohta teadma peaksid?
Lisaks kauplusele on meil ka e-pood www.petcity.ee. Üle 40-eurosed tellimused toimetame pakiautomaati tasuta.

Lisaks loomakliinikule on PetCity-l ka loomade 24/7 kiirabi Rannamõisas (Rannamõisa tee 8, Tallinn). Kui lemmiku tervisega on midagi ootamatult juhtunud, siis tuleb helistada telefonil 15 222 ja loomaga kiiremas korras arsti juurde minna. Kiirabi on avatud 24/7 hoolimata nädalapäevast ja riigipühadest.

Kas poodi võib lemmiklooma ka kaasa võtta?
Jah, kõik hästi käituvad neljajalgsed sõbrad on PetCity-sse alati oodatud!

Avame Viimsi Keskuse kaupluse 8. novembril kell 12. Avamisüritusel keerleb loosiratas, 400 esimest ostjat ootab kingitus ning õhupalle jagavad PetCity armastatud maskotid – kiisu ja kutsu.

PetCity heategevuskampaania “Aitame koos!”
PetCity iga-aastaseks jõulutraditsiooniks on saanud varjupaikade toetamine. Sel aastal on PetCity heategevuskampaania “Aitame koos!” patrooniks armastatud muusik Marek Sadam, kelle varjupaigast võetud koer Leenu on peremehele parima sõbra eest olnud juba mitmeid aastaid.

Marek Sadam: “Mahajäetud loomad ei küsi abi. Nad lamavad kurvalt ja kardavad. Nad vajaksid pehmet aset, head toitu ja kodusoojust. Ennekõike aga jäägitut sõprust ning puudutust, mida ei pea kartma. Nad ei küsi. Aga Sina saad anda ja kinkida!”

Üle 700 kassi ja 100 koera ootavad Varjupaikade MTÜ loomade varjupaikades uut kodu. Aitame neid koos – sina ostad neile vajalikke kaupu ja PetCity hoolitseb selle eest, et annetused ilusti varjupaika kohale jõuaksid. Nii muudame varjupaikade lemmikute päevad rõõmsamaks!

Kauplus PetCity on Viimsi Keskuses avatud E–L 10–21 ning P 10–19.