Reedel 20.detsembril, so Viimsi valla taasasutamise 29.aastapäeval, samal päeval pidulikult avatud Viimsi Raamatukogu uutes ruumides toimunud „Viimsi tunnustab“ auhinnagalalt pälvis korvpall aasta parima mees- ja noortemeeskonna tiitlid ning Korvpalliklubi Viimsi/Estover nimetati aasta spordiürituste korraldajaks. Eraldi pälvis tänumeene treener Valdo Lips.

Treener Valdo Lips. Foto: Tiit Mõtus.
Treener Valdo Lips. Foto: Tiit Mõtus.

* Viimsi valla 2019.aasta meeskond – KK Viimsi/Noto: Eesti meistrivõistluste I Liiga III koht
* Viimsi valla 2019.aasta noortemeeskond – KK Viimsi/TSK: Eesti noorte meistrivõistluste U18 vanuseklass II koht
* Viimsi valla 2091.aasta spordiürituste korraldaja – Korvpalliklubi Viimsi/Estover: Eesti meistrivõistlused I Liiga finaalturniir Viimsis, Eesti noorte meistrivõistluste U18 vanuseklassi finaalturniir Viimsis, Poiste Balti Korvpalliliiga turniirid Viimsis, Viimsi 3×3 korvpall.

Aasta spordiürituse korraldaja tiitli vastu võtnud klubi tegevjuht Tanel Einaste tänas tunnustuse andjaid aga tõi ürituste korraldamisel esile kogu organisatsiooni panust ning ka mõõdetavat rahalist mõju piirkonnale, „Kuigi hetkel olen siin auhinda meie organisatsiooni nimel vastu võtmas mina, siis loomulikult on kõik need sündmused olnud meeskonnatöö. Siinkohal aitäh Valdo, Tarmo, Kaarel, Märt ja kõik teised kolleegid ning partnerid, kes ürituste edukasse läbiviimisesse on panustanud. Siin kategoorias on ka kohane välja tuua, et lisaks spordile kui pehmele väärtusele, ehk kogukonna tervise ja emotsioonide allikas, on spordil ka otsene rahaline mõõde. Nii näiteks jätsid möödunud kuul Poiste Balti Liiga turniiril osalenud neljapäeva jooksul Viimsise vähemalt 12 000 eurot.“

Viimsi valla 2019.aasta noortemeeskond – KK Viimsi/TSK. Foto: Tiit Mõtus
Viimsi valla 2019.aasta noortemeeskond – KK Viimsi/TSK. Foto: Tiit Mõtus

VAATA fotogaleriid SIIN!