Tantsurühm Kobarake sõitis ühel päeval Prangli saarele, et pidada maha üks tore tantsupäev.

Tantsupäeva Prangli saarel võime igati kordaläinuks lugeda. Teisipäeva, 10. mai varahommikul astusime Leppneeme sadamas laeva ja nii see päev algas. Prangli võttis meid vastu päikesepaistelise ja väga sooja ilmaga. Olime kõik täis indu ja tahet tantsida. Jalgsimatk sadamast rahamajja ei olnud raske, jõudu lisas kaunis loodus, värske ja puhas õhk. Rahvamaja uksel võttis meid vastu rõõmsameelne maja juhataja Külli Talmar-Kuiv.

Tantse oli kavas palju ning päev tõotas tulla pikk ja väsitav. Osaleb ju Kobarake sel kevadel mitmetel üritustel – Harjumaa seeniortantsupidu Sakus, Lõuna-Eesti seeniortantsupidu Võrus, Põlvkondade pidu Maardus ja Viimsi valla tantsupidu vabaõhumuuseumis ning „100 aastat hoovimänge“.

Pranglil pakuti kosutavat ja väga maitsvat lõunasööki koos kohviga. Suured tänud Küllile ja peakokale! Pärast lõunat jätkasime tantsimist rõõmsal meelel ja ei mingit väsimust – jõudsime läbi tantsida kõik tantsud, mis plaanis. Nii mõndagi pidime kordama mitu korda, kuid lõpuks saime kõik selgeks ja asusime koduteele, tundes suurt rahuldust tehtu üle.

Tantsulaager Pranglil lõppes laeval maitsvat kohvi juues ja rõõmsalt vesteldes. Kõigil oli kahju, et selline tore päev lõppes. Aitäh! Me läheme Pranglile kindlasti tagasi.

Õie Otsalu
seeniortantsurühma tantsija

Avafoto: tore tantsupäev Prangli rahvamajas. Foto: Külli Talmar-Kuiv