Saku I Liiga hooaeg jätkus Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskonnale, KK Viimsi/Noto, kodusaalis võõrustades Betoonimeister/SK Nord/Cramot.


Karulaugu areenale kogunenud ligi 250 pealtvaatajale jagus kodumeeskonna ja olümpiavõitja Tiit Soku juhendatava Betoonimeistri vahelises mängus põnevust kolmanda veerandi keskpaigani. Seni tõusude ja mõõnadega tegutsenud ning kätte võidetud edu mitmel korral käest andnud Viimsi tegi siis järjekordse, nüüd juba otsustava spurdi. Nii lõppes kolmas veerand vastavalt seisul 64:48 ja neljanda veerandaja lõpus vormistas Aleks Aasma kaugvise tabloole lõppskooriks 90:59 TULEMUSED!

Meeskonna treener Martin Toomas pidas võidu võtmeks paranenud kaitsemängu, „Tegelikult on see kolmas mäng, kus me ei saa kaitses ühtse tiimina mängitud. Vaheajal rääkisime asjad veel kord üle ja teisel poolajal peeti asjadest rohkem kinni. Hea meel on, et kui täna vanem kaardivägi täna ei õnnestunud, siis noorem seltskond vedas välja.“

Käesoleval hooajal Viimsiga liitunud Robert Lilleõis pidas sisse elamist uude meeskonda heaks, „Vanemaid mängijaid teadsin varasemast ja ka noortega sulandumine on üsna hea, kõik noored on mängumehed. Saal, trennid, publik saalis, kõik on väga hea. Mängude osas läheb ka iga mänguga paremaks aga endal mingid asjad, mingid olukorrad kripeldavad. Üldiselt võib esimese kolme mänguga rahule jääda. Eks eelmises mängus juhtunu oli väga turb aga usun, et täna kodusaalis tegime selle tasa.“

Viimsi eest kogus kuus meest kahekohalise arvu punkte, Gaspar Bibikov 16, Mihkel Allorg 13, Kaarel Traumann, Andreas Märtson ja Robert Lilleõis 12, Egert Vene 11.

VAATA!

 *   mängu ülekannet ning intervjuusid treenerite ja mängijatega SIIN
 *   pildigaleriid SIIN

Järgmine kodumäng. OSALE KINDLASTI!
8.november. Kell 19. Karulaugu areena

 *   Saku I Liiga. „Nike eri: KK Viimsi/Noto vs G4S Noorteliiga“
Meeskonna: nimisponsor: Noto Viimistlussalong
Toetajad: Sisustusekspert ja Viimsi vald
Varustuspartner: Nike Esinduskauplused. veeparartner: evian
Füsioteraapiapartner: ReaktFüsioteraapia
Meeskonna treenib tugevaks: Golden Glub Viimsi

Võidukalt jätkas hooaega ka meie duubelmeeskond alistades Saku II Liiga kohtumises kodusel Karulaugu areenal  Alutaguse KK 83:68 TÄPSEMALT SIIN!

Dr.Dish Viimsisse
Dr.Dish Viimsisse

Aita Dr.Dish Viimsisse

“Aita Dr.Dish Viimsisse” – ehk kutsume panustama viskemasina ostuks vajalikku omafinantseeringusse.
Tee annetus: MTÜ Korvpalliklubi Viimsi EE762200221057706990 Swedbank, märkides selgitusse “Dr.Dish”.
Kõikide toetajate nimed tuuakse ära kodulehel (juhul kui seda ei soovi, kirjuta kkviimsi@kkviimsi.ee )
Dr.Dish viskemasina soetamist kaasrahastas LEADER programmist Põhja-Harju Koostöökogu