Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, jäi reedel 14.vaabruaril Saku I liiga 16.vooru kohtumises võõral väljakul alla KA Tallinna Kalev/TSKle. Viimsilastele oli see hooaja 4.kaotus, mis ühtlasi lõpetas käimas olnud  8.mängulise võiduseeria ja turniiritabelis tähendab, et kolmel meeskonnal on nüüd tabelis võrdselt 12 võitu ja 4 kaotust.

Kalevlaste kodusaalis toimunud punkt-punkti mäng sai lõpplahenduse viimasel minutil, kui külaliste eduseisul 82:78 tabasid väljakuperemehed viimael minutil kaks kaugviset. Lõppskoor 82:84.

Meeskonna edusse 25 punkti panustanud Kaarel Traumann pidas kaotust valusaks aga tunnustas meeskonda, “Valus kaotus aga arvan, et tegime üsna soliidse partii. Lõpp oli selline 50-50, mis sel korral kukkus teisele poole. Aga võitlesime ja meis on kindlasti sisu hooaja lõpus.”

Ka peatreener Valdo Lips tunnustas hoolealuseid võitlusliku mängu eest, “ Meestelt kõva lahing, hea ja pingeline mäng, kus kahjuks lõpus ei olnud meil õnne, aga seda ka meie enda valeotsustest kaitses. Aga nii see elu käib ja vahel tuleb eksida, et sellest õppida.”

Vaadates uude nädalasse, kui reedel 21.vaabruaril võetakse kodusel Karulaugu areenal vastu Aivar Kuusmaa juhendatav Kadrina Karud ennustas Lips taas kõva lahingut ka kutsus kõiki meeskonda toetama.

Kaarel Traumann 25 punkti. Mihkel Allorg 17 punkti ja 10 lauapalli. Robert Lilleõis 14 punkti.

KK Viimsi/Noto jagab  Saku I Liiga turniriitabelis, peale 16.mängudevooru 12 võidu ja 4 kaotusega, 1.kohti 1. kuni 3.

Järgmine kodumäng. OSALE KINDLASTI!

21.veebruar. Kell 19. Karulaugu areena

“Jazz Pesulad eri: KK Viimsi/Noto vs Kadrina Karud“

Meeskonna: nimisponsor: Noto Viimistlussalong

Toetajad: Sisustusekspert ja Viimsi vald

Varustuspartner: Nike Esinduskauplused. veeparartner: evian

Füsioteraapiapartner: Reakt Füsioteraapia

Meeskonna treenib tugevaks: Golden Glub Viimsi

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakk

IG/kkviimsikesklinnakk

YT/kkiimsi