Korvpalliklubi Viimsi/Estover esindusmeeskond, KK Viimsi/Noto, jätkas Saku I liiga hooaega võidukalt. Kodupubliku ees alistati külla tulnud KA Tallinna Kalev esindus, kes möödunud hooaja lõpetas liiga Viimsi meeskonnast ühe koha kõrgemal, ehk hõbemedalitega.

Enne reedel peetud omavahelist kohtumist oli mõlemal meeskonnal tabelis 3 võitu ja 2 kaotust. Karulaugu areenale kogunenud  üle 250 pealine publik, nägi kõrgetasemelist punkt-punkti stsenaariumis kulgenud korvpalli, mida iseloomustas suurepärane visketabavus.

Sel korral panid viimsilased oma paremuse maksma 95:84. Võidu heaks 34 punkti  panustanud Kristjan Evart, pidaski võidu võtmeks visketabavust. „Nad olid tublid ja olid kogu mängu agressiivsed. See pani meid veidi sundolukorda, saime keerulisi viskeid aga need kukkusid sisse õigel hetkel ja tegime palliga tarku otsuseid,“ rääkis Evart. Vaadates uude nädalasse, kui reedel minnakse külla Kadrina Karudele, jätkas Evart: „Koduväljakul meil probleeme ei ole olnud aga võõral väljakul oleme saanud paar õppetundi, ehk usun, et häälestamise taha meil sel hooajal enam midagi ei jää. Läheme võitma.“

Meeskonna treener Martin Toomas oli hoolealustega väga rahul. „Väga magus võit. Kui numbreid vaadata, siis erakordselt hea visketabavus aga ka mängupilt oli suurepärane. Kokkulepitud ja joonistatud liikumised tehti perfektselt ära. Super poisid,“ kommenteeris Toomas. Ta tänas meeskonna poolt poolehoidjaid. „Kodupublik on meil suurepärane. Jätkake samas vaimus ja võtke veelgi enam perekonda ja sõpru kaasa. See annab meile alati jõudu juurde,“ sõnas treener.

Kristjan Evart- 34 punkti.
Mihkel Allorg- 18 punkti, 8 lauapalli ning 6 resultatiivset söötu.
Traumann- 14 punkti.

KK Viimsi/Notol on tabelis peale 6.vooru 4 võitu ja 2 kaotust, millega jagatakse 2. kuni 6. kohta.

Järgmine kodumäng. OSALE KINDLASTI!

29.november. Kell 19. Karulaugu areena
Saku I Liiga. „Noto eri: KK Viimsi/Noto vs Eesti Maaülikool/SKARCON“
 
Meeskonna: nimisponsor: Noto Viimistlussalong
Toetajad: Sisustusekspert ja Viimsi vald
Varustuspartner: Nike Esinduskauplused. veeparartner: evian
Füsioteraapiapartner: Reakt Füsioteraapia
Meeskonna treenib tugevaks: Golden Glub Viimsi