1.–15. septembrini oli noortel vanuses 14–26, kes elavad Viimsi vallas, õpivad valla haridusasutuses või tegutsevad aktiivselt Viimsi vallas, võimalik kandideerida Viimsi noortevolikogu 2021/2022 aasta koosseisu.

20.–24. septembril toimus kandideerinud noortega vestlusvoor ning 30. septembril kinnitati noortevolikogu uus koosseis, kuhu kuulub 15 täisliiget ning kolm vabaliiget.

Noortevolikogu 2021/2022 koosseisu esimene ametlik kohtumine toimus 16. oktoobril Viimsi noortekeskuse ruumides, kuhu mõned noored liitusid Teamsi vahendusel. Esimesel kohtumisel tutvusid koosseisu liikmed üksteisega, kuulasid noortekeskuse noorsootöötaja Ave-Liis Kivesti ja noortevolikogu koosseisu liikme Emma Sofia Nugise ettekannet noortevolikogudest ning nende tegutsemisviisidest. Täpsemalt tutvuti Viimsi noortevolikoguga ja põhikirjaga, millest nõuandev kogu enda töös lähtuma peab.

Kohtumisel valiti juhatus. Sel korral otsustati kolmeliikmelise juhatuse kasuks, kuhu kuuluvad esimees Diana Kutšerova ning aseesimehed Elisbeth Juhansoo ja Meriliis Kivimägi. Kohtumine lõpetati ametliku pildistamise ning koogisöömisega.

Edaspidi on huvitatutel võimalik end kurssi viia noortevolikogu tegemistega Viimsi noortevolikogu Facebooki ja Instagrami, Viimsi noortekeskuse ning Viimsi valla kodulehekülgede kaudu.

Noortevolikogu 2021/2022 koosseisu täisliikmed on: Gretel Abner, Elisabeth Juhansoo, Elis Kaev, Hedvig Kaing, Linni Kalamees, Liisi Kangro, Janno Kivi, Meriliis Kivimägi, Diana Kutšerova, Sten Lang, Loora Mulenok, Elis Roostar, Brita-Stiina Sarv, Oliver Vaks ja Laura Västrik. Vabaliikmed on Kristelle Kirsimäe, Siim Ustav ja Brit Maria Villand.