Jäätis on parim suvemaius

Viimsi Keskuse poodides ja söögikohtades on jäätiste valik suur ning kui soovid maiustada iga päev mõne uue maitse või sordiga, siis jätkub avastamist terveks suveks.

Mitmekülgne ja lai jäätiste sortiment Selveris

Kõik Eesti suurimad ja ka tuntud välismaised jäätisetootjad on oma jäätistega Selveris esindatud. Valikus on traditsioonilised koore-, piima- ja mahlajäätised, sorbetid ja jogurtijäätised, lisaks uudsed taimsed jäätised ning kõike seda sadades erinevates maitsetes ja eri suuruses portsjonitena. Olemas on nii suurte jäätisetehaste toodang kui ka väiketootjate oma. Selveri jäätiseleti krooniks on Balbiino hõrgud ja kreemised jäätised. Proovi näiteks uut belgia šokolaadi glasuuriga taimset šokolaadijäätist või seest siiruviirulist rabarberitäidisega nätsukommimaitselist koorejäätist.

Biomarketi mahedad ja lahedad ökojäätised

Ökopoele vääriliselt on ka Biomarketi jäätiste valik mahekvaliteediga. Jäämari nime kandvad ja käsitsi valmistatud pulgajäätised on valmistatud küpsetest marjadest ja puuviljadest, kasutades kookospiima, mandli- või kaerajooki ning magustamiseks banaani- või agaavisiirupit. Ka pea kümme aastat jäätisesõpru rõõmustanud La Muu jäätised on toodetud mahedalt, kasutades tooraineks Eesti mahetalunike piima, koort, mune, marju ja puuvilju.

Hesburgeri kreemiselt pehme masinajäätis

Jäätis on see maagiline magnet, mis meelitab Hesburgerisse kohale ka need, keda hamburgerid ja friikartulid külmaks jätavad. Krõbedasse vahvlikaussi või väikesesse topsi serveeritud kergelt vaniljemaitseline jäätis saab masinast välja voolates kaasa kaunid keerud, millele võib lisada maasika-, šokolaadi- või karamellikastme triipe ja puistata soovi korral peale mõnusaid lisandeid.

Eugenio’se autentne Itaalia gelato

Viimsi Keskuse Eugenio’se jäätisekülmikusse jõuab gelato Eugenio’se Balti jaama turu köögist, kus see valmib käsitööna kvaliteetsest toorainest, mis autentse maitse tagamiseks on kohale toodud otse Itaaliast. Gelato sees on võrreldes muude jäätistega rohkem piima, vähem koort ja suhkrut, koostisosad segatakse kokku aeglasemalt ning lõpptulemus on tihedama konsistentsiga, kuid väiksema rasvasisaldusega, rikkaliku maitse ja siidise tekstuuriga.

MiniMeltsi pärlijäätised Muuuvis

Pärlijäätist toodetakse, kasutades krüogeenilist külmutamist vedela lämmastikuga ning innovatiivset tehnoloogiat, mis annavad jäätisele granuleeritud struktuuri. MiniMeltsi jäätised on valmistatud kvaliteetsest piimast ja koorest ning ei sisalda sünteetilisi lisaaineid. MiniMeltsi pärlijäätist saad Viimsi Keskuses osta Muuuv Seiklusmaa piletikassast.

YO! külmutatud jogurtid

Tervislik ja maitsev jogurt on madala kalorsusega ja külmutatuna maitseb nagu jäätis. Kvaliteetsest eestimaisest toorainest valmistatud YO! külmutatud jogurti kõrvale saab valida suures valikus mitmesuguseid maisvaid lisandeid. YO! külmutatud jogurtid leiad Coffee In’ist.