IX laste suvelugemine Viimsi raamatukogus

Head noored lugejad ja nende sõbrad! Suvi ei ole mägede taga ja ka tänavu kutsub Viimsi raamatukogu osa võtma traditsioonilisest suvelugemisest, mis toimub 10. juunist 21.augustini Viimsi raamatukogus.

Suvelugemisest võivad osa võtta kõik põhikooli õpilased ja tublimad koolieelikud, kellel lugemine juba hästi selge ja huvi on. Raamatud on valitud vastavalt vanuserühmadele erineva raskusastmega. Igale vanuserühmale on valitud 20 erinevat raamatut.

Võistlusel osalemiseks tuleb registreerida ennast osavõtjaks e-posti aadressil raamatukogu@viimsiraamatukogu.ee. Kes ei ole veel raamatukogu lugeja, peab ennast ka lugejaks vormistama (registreerimislehe ja vanema nõusoleku vormi saab välja trükkida ka raamatukogu kodulehelt). Osavõtjad saavad lugemispassid, kuhu tuleb anda oma hinnang loetud raamatu kohta.

Lugemispassi saab raamatukogust kohapealt või raamatukogu kodulehelt ise välja printida. Iga loetud raamatu kohta saab vastata kahele küsimusele, mis on leitavad Viimsi raamatukogu kodulehel Suvelugemise rubriigis. Muretseda pole seejuures põhjust, sest küsimused on tunduvalt lihtsamad kui koolis kontrolltöö ajal.

Kuna raamatukogus toimub kontaktivaba laenutus 30. juunini, siis esialgu saab raamatuid ette tellida telefonil 5688 2673, e-posti aadressil raamatukogu@viimsiraamatukogu.ee või raamatukogu programmi RIKSWEB  kaudu. Lugemisnimekirjadega saab tutvuda raamatukogu kodulehel.

Tublimad, kes loevad läbi vähemalt 5 raamatut, saavad osaleda pidulikul lõpuüritusel.
Ilusat suve, kohtumiseni raamatukogus!
Viimsi raamatukogu