Huvikeskuse teatrisaali uksed avanevad uueks hooajaks 14. septembril, kui esmakordselt saavad külastajad teha tutvust improteatriga. Algaval hooajal leidub mängukavas etendusi igale maitsele ja vanusegrupile. Lisaks teatrile pakume elamusi muusikasõpradele mitme vahva kontserdi näol. Loe lähemalt mängukava koos tutvustustega.
14. septembril Improteatri Impeerium etendus „Kujutluse võim“ ehk koomiliste sketšide õhtu
See on etendus improteatri lühivormi mängudega – lühikesed improviseeritud sketšid, kus näitlejad pannakse ootamatutesse olukordadesse. Näha saab kohapeal sündivaid kaasahaaravaid stseene, humoorikaid tegelasi, lauluhitte jm. Vaataja saab soovi korral etenduse kulgu suunata. Improteatri võlu peitub ootamatustes, mis on meelierutavalt vaimukas. Lavale astuvad Mairi Tikerpalu, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, muusik Madis Kreevan ning valgustaja Mario Saarik.
19. septembril lõõtspillikontsert „Aegumatu külatee“
Kahe duo kontsert. Laval Heino Tartes ja Tõnis Tartes ning Tanel Sakrits ja Henrik Hinrikus. Nostalgiakontsert viib kuulaja lapsepõlveradadele. Esitamisele tulevad eelmise sajandi lööklaulud ja küla- ja tänavalaulud, mis räägivad armastusest ja igatsusest. Olge mureta, saab ka naerda!
24. septembril Kuressaare Teatri etendus „Kes on Punamütsike?“
Teame kõik lugu punase mütsiga tüdrukust, kes kohtus teel vanaema juurde mitte just kõige humaansemaid plaane pidava hundiga. Niisiis, Punamütsike, kas Charles Perrault moodi, vendade Grimmide kirjutatud kujul või mingem hoopis 12. sajandi tagusesse Kesk-Euroopasse, mis arvatakse Punamütsikese loo sünnipaigaks olevat.
Etenduses võetakse ammu tuntud lugu uuesti vaagida – kes Punamütsike oli, kes keda ikka ära süüa tahtis ja mismoodi lugu tänapäevaselt välja paista võiks.
Mängivad Lee Trei, Tanel Ting ja Markus Habakukk.

25. septembril Kuressaare Teatri etendus „Issid“
Jõululaupäeval kohtuvad kaks meest esimest korda. Kolmandaks, jumalikuks jõuks on üks naine ja tema kaks last. Carl on laste isa, George kasuisa.
Carl saabub kaugelt külla oma lastele, aga naist ja lapsi pole kodus. Nii peavad mehed omavahel hakkama saama ja paari tunni jooksul juhtub nendega nii mõndagi…
Mängivad Tarvo Krall ja Jürgen Gansen.
1. oktoobril rahvusvahelise muusikapäeva kontsert
Laval Paul Neitsov. Kontsert algab kell 12 ja on tasuta.
6. oktoobril Henrik Normanni juubelietendus „Nuta või naera!“
Teleintervjuuks valmistuv saatejuht Brigitte Susanne Hunt on enam kui veendunud, et kõik laabub nagu tavaliselt – saabubki saatekülaline ja ettevalmistatud küsimused leiavad vastused. Seekord otsustab aga külaline Henrik Normann korraldada sensatsioonilise etenduse televisiooni otse-eetris. Olles pähe võtnud, et „mind ei huvita, mida Hunt küsib, ma tean täpselt, mida vastan ja mida ise pärin.“
Mängivad Henrik Normann ja Brigitte Susanne Hunt.
9. oktoobril Miksteatri etendus „Pöialpoiss Nils Karlsson“
Iga päev läksid ema ja isa tehasesse tööle ja Bertil jäi üksi koju. Ta polnud mitte alati üksi olnud. Varem oli tal õde, kelle nimi oli Märta. Aga ühel päeval tuli Märta koolist koju ja jäi haigeks. Ja siis ta suri. Pisarad hakkasid iseenesest voolama, kui Bertil mõtles Märtale ja sellele, kui üksi ta nüüd on. Just siis ta seda kuuliski – voodi alt tasaseid tippivaid samme. Bertil leiab endale sõbra, kelle eest hoolt kanda ja kellega koos vahvaid asju ette võtta.
Mängivad Mart Toome (Tallinna Linnateater) ja Kristo Toots.
22. oktoobril Vana Baskini Teatri etendus „Lumeroos“
Elusügisesse jõudnud mees armastab sageli istuda pargipingil, seltsiks raamatud ja lähedal tiigis prääksuvad pardid. Näib, et vanem härrasmees on oma eluga rahul. Ühel päeval aga saabub samale pingile naine, kes pole oma eluga sugugi rahul. Lesk Eliise kohtub igal kolmapäeval varjunime Lumeroos all meestega, kellega ta ajalehekuulutuste kaudu ühendust võtab. Lesestunud proua otsib endale meest, kaaslast, kellega koos saaks ehk vanaduspõlve veeta.
See on südamlik lugu sellest, et ka elusügisel võib ehk veel leida õnne – ja seda lähemalt, kui oleks osanud arvatagi.
Mängivad Helgi Sallo, Voldemar Kuslap, Harry Kõrvits.
5. novembril Teoteater „Mis nüüd mina“
Lavastus räägib nähtusest, mis puudutab mingil määral iga inimest – alaväärsustundest. Pilavas vormis tuuakse esile laialt levinud kompleksid oma päritolu, elustiili, staatuse, saavutuste, välimuse ning olemuse ja olemasolu suhtes üldiselt. Tegelasteks on lihtsad inimesed, keda juhib pigem teiste arvamus ja hirm häbisse jääda kui tung oma sisetunde järgi elada. Lavastuse idee tõukub igapäevastest tähelepanekutest ekst on sündinud trupiliikmete isiklike ilmekate tõsilugude alusel.
Mängivad Kristi Purge, Karolin Tikerpuu, Helen Kaigu, Priit Matiisen, Mihkel Ase (külalisena), Margus Illik-Illik.
Piletiinfo
Piletid on müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja Viimsi huvikeskuses kolmapäeviti kell 10–16. Pileteid saab broneerida telefonil 602 8838 või kirjutades e-posti aadressile viimsi@huvikeskus.ee.
Ootame Teid rõõmuga teatrisaali!
Viimsi huvikeskus
Etendustele pääsemine
Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad etendustele ainult inimesed, kes esitavad isikut tõendava dokumendi ja ühe järgmistest dokumentidest:
– kehtiv vaktsineerimistõend;
– kehtiv COVID-19 läbipõdemist märkiv tõend;
– negatiivne COVID-19 testi märkiv tõend. (PCR test kehtib juhul, kui see on tehtud mitte rohkem kui 72 h enne üritust ja antigeeni test mitte rohkem kui 48 h enne üritust.)
Kuni 18-aastased teatrikülastajad ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument (ID-kaart, õpilaspilet vms).