Gameboy Tetrise kõrval liitus sel aastal Nutijahi kampaaniaga ansambel Gram-Of-Fun. Foto: Ako Lehemets
Gameboy Tetrise kõrval liitus sel aastal Nutijahi kampaaniaga ansambel Gram-Of-Fun. Foto: Ako Lehemets

Tekst: Mari-Liis Vaher, kampaania korraldaja

Kuusakoski koostöös Teliaga algatas taas kampaania Nutijaht, et üle Eesti kokku koguda prügina seisvad väikeelektroonikaseadmed ning tõsta eelkõige noorte teadlikkust elektroonikajäätmete sorteerimise tähtsusest.

Elektroonilised jäätmed on kõige kiiremini kasvav prügiliik ning oluline on kõikide teadlikkus ja panus, et seda vähendada. „Kuusakoskis oskame vanaelektroonika õigesti ümber töödelda ning seetõttu kutsume kõiki oma kodu või kontorit selle pilguga üle vaatama, et vedelema jäänud kasutud elektroonikaseadmed kokku koguda, need Kuusakoski kogumispunktidesse tuua ja seeläbi võita kampaania käigus ka erinevaid auhindu,“ ütles Kuusakoski juhatuse esimees Urmo Viisitamm. Telia on Nutijahist osavõtjatele pannud välja auhindu 1000 euro väärtuses Telia e-poest.

Auhinnaloosis osalemiseks tuleb klassi, sõprade või perega grupp kokku panna ja kogutud üleliigne vanaelektroonika lähimasse Kuusakoski osakonda ümberkäitlemisele viia ning end kampaania kodulehel kuusakoski.com/nutijaht osalejana registreerida. Kampaania kestab 30. novembrini, lisainfo tasuta lühinumbrilt 13 660 või firma@kuusakoski.com.