Active Studio on tegutsenud Viimsis aastast 2009. Selle aja jooksul on stuudio usinasti kasvanud ja tänaseks pakutakse tantsutreeninguid nii väikelastele, noortele kui ka täiskasvanutele.

Algusaastatest saati on stuudio eesmärgiks pakkuda kõikidele võimalust liikuda ja arendada oskusi, propageerida tantsu ja liikumist kui tervist tugevdavat sportlikku tegevust ja meeldivat ajaveetmise võimalust. 

Täna, kui arvutist ja telefonist on saanud meie igapäevane vaat et parim kaaslane, seisab Active Studio aktiivse eluviisi eest ja annab panuse, et liikumine ja tants oleksid inimese hobiks juba varasest lapsepõlvest. Active Studio abiga saab kinkida endale, oma lapsele või kaaslasele imelise kingituse – tantsuoskuse ja liikumisharjumuse kogu eluks. Ja seda mitte ainult tüdrukutele, vaid ka poistele.

Väikelaste tantsutreeningud

Kõik algab maast madalast. Väikelaste treeningud, mis toimuvad lasteaedades, on suunatud koordinatsiooni, rütmitaju ja tantsulise liikumise arendamisele, kinkimaks lapsele rõõmu liikumisest ja vanemale aega, sest treeningud toimuvad vanema tööpäeva ajal ja last selleks eraldi trenni viia ei ole vaja.

Noorte tantsutreeningud

Koolilastele pakutakse juba keerulisemaid treeninguid stretchingu, girly dance’i, street dance’i, hiphopi, solo dance mixi ja zumbatone’i näol ning õpitakse ägedalt liikuma, keskendudes energilisele tantsimisele, väljendusrikkuse arendamisele ja füüsilisele treeningule väga laheda muusika saatel. Kuid igasugune tantsimine on sportimine ja seoses sellega alustavad sel hooajal ka spordiring, kus treenitakse üldkehalist võimekust, osavust, kiirust, koordinatsiooni ja painduvust, ning stretchingutrenn, kus õpitakse sooritama erinevaid venitusharjutusi eesmärgiga vältida vigastusi. Just see treening sobib erinevate spordialade harrastajatele iseseisvaks ja ka toetavaks treeninguks ning sel hooajal pakutakse seda nii koolilastele kui ka täiskasvanutele.

Täiskasvanute tantsutreeningud

Seltskonnatantsutreeningud on aeg iseendale, olles üheks kultuurse puhkamise ja suhtlemise vormiks, kus paljudest paaridest on saanud läbi aastate juba stuudio pereliikmed. Pulmavalsi õppijad on aga saanud selle imelise tantsuga lisada oma pulmale sära ja rõõmu. Stretching’u treeningud on abiks kõikidele, kes soovivad olla terved. Oleme mõelnud ka kontorirottidele – meie treenerid tulevad soovi korral kontorisse, et pakkuda võimalust sirutamiseks ja muuta päev paremaks!

Active Studio trennid Viimsis

Sel hooajal alustavad Viimsi huvikeskuses (Nelgi tee 1) mitmed Active Studio treeningud, kuhu tasub uudistama tulla.

Stretching ehk venitustrenn esmaspäeviti

18.15–19.15 7–13-aastased

19.15–20.15 14+ ja täiskasvanud

Girly Dance teisipäeviti
14.00–15.00 7–13-aastased

Spordiring kolmapäeviti
17.30–18.30 vanusele 5–10

Street Dance esmaspäeviti
16.30–17.30 7–13-aastased

17.30–18.30 14+

Pulmavalsi eratreeningud ja kursused kogu aasta vältel.

Treeningutele registrereimine: info@activestudio.ee

Jälgi Active Studio Facebooki: www.facebook.com/ActiveStudioSport