Viimsi Ettevõtlike Daamida Assotsiatsioon valis juba 16. korda viimsilaste poolt esitatud nominentide seast Viimsi aasta naise. Sel aastal esitati nominentideks kuus naist, kelle tegemisi on kaaskondsete poolt märgatud ja keda soovitakse kiita. Neid naisi imetletakse nende oskuses ühendada kauniks elutervikuks oma töö, ühiskondlik aktiivsus ja lastekasvatamise rõõm.  

Inimeste tegusid peakski juhtima armastus ja rõõm. See on hea nii inimese enda kui ka ühiskonna tervisele. Tegema peaks asju, mida tegemata jätta ei saa. Naised, keda nomineeriti, on just sellised – nakatavad ka teisi rõõmu ja kirega oma tegemiste juures.

2021. aasta nominente on nende esitajad iseloomustanud nii:

Viimsi aasta naine 2021 Saale Kaing. Foto: Kalle Immato

Diana Liiv – pianist, kontserdikorraldaja, muusikapedagoog, on esinenud palju koos oma tütre Tähe-Leega ka Viimsis. 2018. aasta Eesti Kultuurkapitali helikunsti aastapreemia laureaat.

Jekaterina Alipova – Rannarahva muuseumi perenaine, kes teeb oma tööd kire ja säraga, kaasab oma tegemistesse ja annab kultuurilättelist kasvatust oma kahele tütrele.

Krista Mulenok – õigus- ja majandusteadlane, Eesti NATO Ühingu esimees. Tegutseb heategevusorganisatsioonis Viimsi Ranna Lions klubi, on Lions Eesti regiooni juht. On sportlik ja toetab oma kahte tütart nende hobides.

Margarita Kozorez – töötanud operatsiooniõe ja õppejõuna, praegu kooli õde. Aktiivne Viimsi aiaklubi liige, südamlik ja tagasihoidlik inimene. Peres kasvab poeg ja tütar.

Anneli Lahe – teleajakirjanik ja produtsent, teeb kaastööd ka ajakirjadele. Innustab oma ajakirjanikutöös inimesi enda eest seisma. Peres kasvab poeg ja tütar.

Saale Kaing – on pühendunud perele, tööle ja heategevusele, usub armastuse jõudu. Töötab personalispetsialistina, võitleb Naiste Tugi- ja Teabekeskuses ohvrite õiguste eest, on vabatahtlikuna ametis kõigis Toidupanga kampaaniates. On armastav abikaasa ja imeline ema oma neljale lapsele.

Viimsi aasta naine 2021 tiitliga pärjati Saale Kaing. Täname teda inspireeriva ja rõõmu külvava toimetamise eest meie seas Viimsis!

Avafotol on nominendid Krista Mulenok, Jekaterina Alipova, Saale Kaing, Diana Liiv, Margarita Kozorez, tagumine rida vasakult: VEDA daamid Tiia Husso, Eva Laasma, Lehte Jõemaa, Aina Saarma, VEDA esimene president Merike Immato, Veda president Ene Lill.

Viimsi Ettevõtlike Daamide Assotsiatsioon