Viimsi noortevolikogu. Foto: Fredi Arro
Viimsi noortevolikogu. Foto: Fredi Arro

Viimsi vald toetab ühekordsete toetustena 7–26-aastaseid Viimsi noori, keda võib pidada teistele eeskujuks ning kes on viimase jooksva aasta jooksul panustanud ühiskonna arengusse või saavutanud oma tegevuses kõrge taseme. Toetust võivad taotleda füüsilised ja juriidilised isikud, noored, õpetajad, treenerid ja lapsevanemad. 

Suur tänu kõikidele, kes on märganud tublisid noori ja vormistanud põhjendatud taotlused nende tunnustamiseks! Ootame uusi ettepanekuid juba sügisel, seniks aga hoidkem silmad lahti – märgakem tublisid noori!

Sel korral saavad tunnustatud need Viimsi valla noored:

Emma Roosimägi

Märkimisväärsed saavutused Harjumaa 4.–6. klasside matemaatikaolümpiaadil, Tartu Ülikooli Teaduskooli matemaatikavõistlusel Känguru ning osalenud leiutajate konkursil ja teistel võistlustel ja konkurssidel.

Emma Roosimägi

Tristan Tobias Kõrkjas

Märkimisväärsed tulemused erinevatel võistlustel, esindades Viimsi valda ja Viimsi kooli. Väga head tulemused matemaatikas, ajaloos, bioloogias ja geograafias. Harjumaa esindamine vabariiklikul geograafiaolümpiaadil ja edukas osalemine Nutispordi Põhja-Eesti finaalis.

Tristan Tobias Kõrkjas. Foto: Annika Metsla

Mathilda Küla

Aktiivne osalemine Viimsi noortekeskuse aktiivis ja teistes Viimsi valla noorsootöö tegevustes ning on podcasti „Mõnum“ algataja.

Mathilda Küla

Pert Marten Lehtlaan

Märkimisväärsed tulemused lauatennises, olles oma vanuseklassis Eesti meister, Põhja-Euroopa noorte meistrivõistlustel saavutas ta lauatennises individuaal turniiril 3. koha.

Pert Marten Lehtlaan

Viimsi Noortevolikogu

Silmapaistvad saavutused noorsootöös: VIID korraldamine, töögruppide töös osalemine, aktiivne kaasarääkimine Viimsi noorsootöös ja Eesti noorsootöös koostöös Eesti Noorteühenduste Liiduga.

Tristan Aik Sild

Märkimisväärsed tulemused kergejõustikus, U18 vanuseklassi Harjumaa MV kuulitõukes ja kõrgushüppes 1. koht, Eesti MV U18 vanuseklassis kõrgushüppes ja kuulitõukes 2. koht. Euroopa MV normide täitmine kuulitõukes ja odaviskes. Väga hea õppeedukus.

Tristan Aik Sild

Kretel Kaljumäe

Väga head tulemused suusatamises: N18 klassis Eesti MV 3. koht ja on Eesti murdmaasuusatamise koondise kandidaat. Esindas sel aastal Eestit Põhjamaade noorte meistrivõistlustel Norras. Väga hea õpeedukus.

Kretel Kaljumäe

Mark Martin Kaalma         

Aktiivse vabatahtliku töö eest Eesti Meremuuseumi, Asumifestivali ja teistel kogukonna üritustel. Aastal 2020 sai Mark Martin president Kersti Kaljulaidi tänukirja aasta vabatahtlikke kaasamise eest.

Mark Martin Kaalma

Tähe-Lee Liiv                      

Silmapaistvad tulemused muusikas. Koolidevahelistel keskastme pianistide konkursi Grand Prix, Tallinn International Piano Competition eripreemia, Tampere pianistide konkursil eripreemia.

Tähe Lee Liiv Foto: Kaupo Kikkas

Külli Täht ja tema poolt juhendatavad EKSPERIMENT teatrigrupid

Märkimisväärsed saavutused teatrifestivalidel. Betti Alveri luuleteatrite festivali „Tuuletund“  gümnaasiumiastme laureaat lavastusega „Kõik on siin oma teha“ ning algklasside laureaat lavastusega „Muutumised“. Harjumaa kooliteatrite festivalil gümnaasiumiosa laureaat ja algklasside Grand Prix. Riikliku kooliteatrite festivali laureaat.

EKSPERIMENT gümnaasiumitrupp. Foto: Alexander Mathias Männi