VGM õpetajad on juba hoogsalt tööga alustanud 

Meie Viimsi gümnaasiumis ootame uut õppeaastat väga. Ootame kohtumist oma uute gümnaasiumi noortega (keda on liitumas meiega sel aastal 206) ja taaskohtumist kõigi teistega.  

Õpetajad on juba aegsasti ja hoogsalt tööga alustanud. 18.-19. augustil leidis aset traditsiooniline õppeaasta avaseminar Ojakol, Pärnumaal. Sel korral oli avaseminaril veelgi suurem rõhk ühtsel meeskonnatundel ja selle hoidmisel ning VGM-i õpetajad said osa MAD meeskonnatreeningust. Oleme VGM-is ka väga põnevil vastavatud kultuuri- ja hariduskeskusest Artium ning sellega kaasnevatest võimalustest ja pakutavast kultuuriprogrammist. Oleme rõõmsad, et see ka meie koolielu rikastab ja pakub uusi võimalusi.  

Ootame väga ka Spordikeskust koolimaja kõrvale ja loodame selles osas jõudsat edasi liikumist ja peatset valmimist. Rõõmustab ka see, et riigigümnaasiumide võrgustik laieneb jõudsalt ja meil on partnereid juurde tulnud. Ja lõpuks – mõtleme juba ka järgmisele õppeaastale ehk hakkame aegsasti ette valmistama meie juubeliaastat – 2023 sügisel saame juba 5-aastaseks.