tunnustus

Oktoobrikuu alguses tänab ja tunnustab Viimsi vald oma haridustöötajaid. 5. oktoobril anti välja tänukirjad väljapaistvamatele eralasteaedadele, -hoidudele ja Viimsi gümnaasiumi töötajatele:

 1. Hanna-Liisa Kuusemets – pühendunud õpetaja töö eest Tiki-Triki eralasteaias.
 2. Liis Valts – pühendunud töö eest eralasteaias Lillelapsed.
 3. Mari-Liis Lillemets – pikaajalise ja pühendunud töö eest eralasteaias Lillelapsed.
 4. Loona Voites – suure panuse eest Kelvingi lasteaia laste õpetamisel.
 5. Kairit Sirak – suure panuse eest Kelvingi lasteaia laste õpetamisel.
 6. Maire Varjun – suure panuse eest Kelvingi lasteaia lastele.
 7. Julia Velks – panustamast Viimsi valla laste eluterve tuleviku loomisesse Väikese Hipi lastehoius.
 8. Vivian Franceska Vahesaar – panustamast Viimsi valla laste eluterve tuleviku loomisesse Väikese Hipi lastehoius.
 9. Maarja Urb – südamega tehtud töö eest Viimsi gümnaasiumi käivitamisel, järjepideval õppetegevuse arendamisel ja kvaliteedi tagamisel.
 10. Merike Hindreus – südamega tehtud töö eest koolikultuuri ja -traditsioonide hoidmisel, õpilasesinduse juhendamisel, koolimaja heakorra tagamisel ja oma mentorgrupi õppijate toetamisel.
 11. Matthijs Quaijtaal – südamega tehtud töö eest õpetajana, toetava mentorina, koolimeediatiimi juhendajana, segakoori abidirigendina ja toetuse eest kooli helisüsteemide toimimisel.
 12. Kirsi Rannaste – südamega tehtud töö eest eesti keele ja kultuuri edendajana, koolisiseste, piirkondlike ja üleriigiliste õpilasvõistluste korraldajana ja toetava mentorina.
 13. Külli Täht – südamega tehtud töö eest esinemisjulguse ja -oskuste treenimisel ning eduka õpilaste juhendamise eest erinevatel etluskonkurssidel ja kooliteatrite festivalidel.