25.1 C
Viimsi
Saturday, 25. June
REKLAAMI TELLIMISEKS HELISTA 5686 0007

Anli Aja: tants peaks olema kõigile!

Kolme lapse ema Anli Aja viib veerandsada viimsilasest jalakeerutajat suvel esimest korda Eesti Naiste Tantsupeole Jõgeval. Ettetantsimiseks valmistumisel tuli naistel rakendada parasjagu nutikust – õppimine toimus nii paberilt jooniseid lugedes, veebikeskkonnas Zoom kohtudes, videosalvestiste järgi samme seades kui ka trupikaaslase hoovis...

Leppneeme neiu Martina Schulz on edukas mitmel alal

Martina Schulz
Leppneeme tüdruk Martina Schulz (17) on ehe näide sellest, kes palju teeb, see palju jõuab. Märtsis toimunud riiklikul vene keele kui võõrkeele olümpiaadil saavutas ta 10.–12. klasside arvestuses esimese koha. Neiu huvialaks on aga idamaised tantsud, milles ta on edukalt osalenud...

Kaitseliitlane Avo Aljas: isamaaline käitumine tuleb kodunt kaasa

Avo Aljas
Kaitseliidu Harju maleva Rävala malevkonna pealik Avo Aljas oli 1990. aastal üks kaisteliidu taasasutajatest. Alates 2017. aastast juhendab ta kodukohas Randveres noorkotkaid ja kodutütreid. Ukraina sõja valguses rääkisime Avo Aljasega kaitseliidu rollist ja aluspõhimõtetest, aga ka isamaalisest kasvatusest.

Abivallavanem Katrin Markii: alati võiks olla elus midagi, mis natukene muigama paneb

Katrin Markii
Katrin Markii asus möödunud aasta novembris tööle Viimsi vallavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna abivallavanemana. Saame temaga pisut lähemalt tuttavaks, räägime nii tööalastest eesmärkidest kui ka hetke kõige põletavamatest teemadest. Öeldakse, et kõik saab alguse lapsepõlvest. Milline oli sinu lapsepõlv?

Trompetiõpetaja Aavo Ots: kõige õigem õpetamine toimub kontserdilaval

Aavo Ots
Veebruaris kuulutas Eesti kooriühing aasta orkestridirigendiks Aavo Otsa, kes on oma paljude muude tegemiste ligi 15 aastat olnud trompetiõpetaja Viimsi muusikakoolis. Aavo Ots on läbi ja lõhki muusikainimene, sest sai muusikapisiku külge juba Võrumaal kasvades. „Minu isa...

Ruslan Trochynskyi: iga hommik algab elusoleku kontrolliga

Avafoto
Ukrainast pärit folkmuusik Ruslan Trochynskyi ja tema abikaasa Terje koduks on Viimsi vallas asuv Randvere küla. Keerulisest ajast hoolimata on abikaasad täis tahtmist tegutseda ja aidata neid, kes praegu abi vajavad. Minu õhtune kohtumine perekond Trochynskyiga nihkus tunni...

Elumerel karastunud Rein Ottoson valmistab noori eluks ette

Rein Ottoson
„Olen nõus kõik oma auhinnad ja tiitlid loovutama, kui saaksin nüüd ja praegu olla jälle 25-aastane!“ põrutab Viimsi valla aasta treeneri tunnustuse saanud legendaarne treener ja omanimelise purjespordikooli vedaja Rein Ottoson (68) resoluutselt. „Elada on nii äge!“ hõiskab ta reipalt.

Valeria Milova: elu Viimsis on parem kui Miami kuurortis

Avafoto
Maailma šõutantsu- ja teatrilavadel säranud, Iirimaa tantsusaate telepubliku südameid vallutanud ning end USA suurimate kruiisilaevade tipplavastustes proovile pannud Valeria Milova (33) asutas Viimsis oma talendiagentuuri. Viimased 12 aastat suuresti välismaal elanud naise unistuseks on aidata kohalikel profitantsijatel maailmas läbi lüüa.

Abivallavanem Nikolai Bentsler: kultuur on vundament, millel seisab kõik muu

Nikolai
Nikolai Bentsler asus Viimsi vallavalitsuses abivallavanemana ametisse möödunud aasta novembris ja veab eest kultuuri- ja spordivaldkonda. Miks näitlejana tegutsenud mees otsustas teha kannapöörde ja minna poliitikasse ning kuidas on esimesed kuud möödunud, räägime kohe lähemalt. Alustame aga päris algusest.

Viimsi muusikakooli etteotsa asus noor ja ambitsioonikas Edmar Tuul

Pärnu Muusikafestival
Eelmise aasta lõpus sai Viimsi muusikakool uue direktori. Hoolimata noorest east on Edmar Tuul (31) jõudnud juhatada nii ERSO-t kui ka seisnud dirigendina laulukaare all. Edmarile meeldib ennast tutvustada Võrumaal sündinud mehena, kes elab Lagedil, töötab Viimsis ja õpib Tartus.
- REKLAAM -

VÄRSKE