1. Sina pead olema laupäeval kella kolmest Viimsi mõisa pargis ja tundma end hästi, lõbutsema ja rõõmustama saja-aastase Viimsi üle, koos sõprade ja perekonnaga. Sinu tarkus seisneb jalgadel ja jalgratastel liikumises, autod ei ole peomeeleolus vajalikud.
  2. Sinu sooviks peab olema ülim informeeritus Viimsi elust ja olust, mistõttu on vajalik liituda ViimsiTeataja.ee kogukonnaga veel enne kuu lõppu. 17. juunil loosime kõikide infolistiga liitunute ja oma tõuksiloo rääkinute vahel välja e-tõuksi.
  3. Sinu siiras soov ja tahe on kuulata ja mõista oma naabri, sõbra ja pereliikme mõtteid sellest, kuidas elu Viimsis võiks ja peaks olema korraldatud täna ja kümne või viiekümne aasta pärast. Üksteise kuulamisest, kaasamõtlemisest ja avatud meelest tekivad parimad lahendused ühise elu korraldamiseks täna ja tulevikus.
  4. Sa austad eakaid, lapsi, noori ja vanu, rikkaid ja vaeseid, tarku ja targemaid, aga eelkõige austad sa iseennast!
  5. Sa hoiad korda, sest siis on elu ilusam ja päike säravam ja suhted soojemad. Korda hoiad sa enda kodus ja aias, külatänaval ja enda peas ja hinges. Kui korda ei ole või ei oska luua, siis sa tead, kust leida nõu ja abi.
  6. Sa kasutad kauneid suveilmu selleks, et kiigata kaugemale iseenda ninaesisest ja aiavärvast, võtad aktiivselt osa naaberkülade tegemistest Viimsis ja vaatad ringi siin ja seal. See on suurepärane võimalus luua uusi tutvusi ja kasvatada kogukonnatunnet ja ühist meelt.
  7. Sa teed sporti, mis ergutab meelt ja turgutab tervist, sest Viimsis on nii palju põnevaid võimalusi üksi ja üheskoos liikuda, maal ja veel. See on parim paik maailmas elamiseks ja töö- ning eraelu tasakaalu saavutamiseks.
  8. Kui keegi sinu lähikonnas teeb midagi hästi, siis sa elad ennastunustavalt kaasa. Kui sa ise teed midagi hästi, kutsud sa lähikondseid endale ennastunustavalt kaasa elama! Nii on koos rõõmsam ja töö ning pingutuse ja pühendumisega välja teenitud edu saab märgatud!
  9. Sa loed raamatuid. Kas neid, mida oleme lehtedes soovitanud või neid, mis sulle endale meeldib. Lugege inimesed, lugege! Aju tahab ka toitu.
  10. Sa tarbid kohalike ettevõtete teenuseid alati, kui saad, sest nii aitad kaasa elukeskkonna arengule kõige otsesesemalt.