Viimsis juba traditsiooniks muutunud mälumängusari alustab 9. oktoobril Haabneeme koolis algusega kell 19.

Sari toimub käesoleval aastal kuuendat korda ning algselt 14 võistkonnaga alustanud mäng on kasvanud ligi kolm korda – eelmise hooaja viimases mängus osales juba 38 neljaliikmelist võistkonda. See on olnud ka põhjuseks, miks eelmisel hooajal tuli koduseks saanud Rannarahva muuseumist kolida Haabneeme kooli saali.
 
Mängu küsimused koostab ja mängu juhib jätkuvalt Andres Kaarmann. Sarjas toimub kokku 5 mängu ning igas mängus on kokku 30 küsimust, millest 10 on pildiküsimused. Küsimused on väga erinevatel teemadel ning iga küsimuse eest on võimalik maksimaalselt saada 2 punkti. Kõikides mängudes kogutud punktid liidetakse hooaja lõpus kokku ning selgitatakse parimad. 2019. aastal saavutas esikoha võistkond Tempo, kellele järgnesid Tammneeme, Pitsiklubi ja Rabarahvas. 

Lisainfo ja registreerimine: Kaija Mägi, kaija.magi@viimsivv.ee.

Osalustasu

Käesolevast hooajast on ka osavõtutasu, mis on 30 eurot võistkonna kohta hooaja eest. Ühekordne osalustasu 30 eurot kanda Viimsi Vallavalitsuse kontole EE182200221010936477, selgitus Viimsi mälumäng ja võistkonna nimi. Osalustasu eest tasutakse vaheaja kohvipausid.