Viimsi Teataja e-tõuksiloosi võitja Margoth Plink käis täna Voltride’i kaupluses Purje 8 vastu võtmas auhinda GPad Joyride väärtuses 799 eurot.

“Olen kukkumise tagajärjel liikumisvõime pikaks ajaks kaotanud optimistlik pereema, kes tõusis siiski õnneks jalule ja aitan nüüd teisi abivajajaid, töötades erivajadusega lastega nii koolis, lasteaias kui Viimsi Vallavalitsuse sotsiaalhoolekandes,” kirjutas oma osalemisankeedis Margoth, kes õpib tööde kõrvalt veel ka ülikoolis.

“Kerge pole, aga kes teeb, see jõuab. Esimese sõidu teeks kindlasti oma erivajadusega, puudega autistliku lapse juurde, et ka tema saaks koos minuga rõõmustada. Jah, tõesti, nendelt on meil õppida ausust, sõbralikkust ja siirust. Tean seda juba neli aastat.”

Viimsi Teatajale ütles Margoth, et on esimesed harjutussõidud teinud ning tutvub lähipäevil tõuksi võimalustega põhjalikumalt. “Tundub, et see tõuks on selline mõnus ja vaikne edasi liikumise viis,” ütles võitja. Veelkord, palju õnne!

Kokku osales Viimsi Teataja esimeses suures loosikampaanias 559 inimest. Kampaaniat toetas Voltride (Fortunati Group, Purje 8, Tallinn 11911).