Viimsi Heategevusball toimub sel aastal juba 13-ndat korda ja ikka Viimsi Koolis. Ball toimub homme, 7.detsembri. Kutsed on müügil kohapeal. Aitame üheskoos neid, kes seda väga vajavad.

Ostes endale kutse ballile, teed Sa hindamatu kingituse Viimsi erivajadustega lastele. Ning muidugi pääseb kutsega ka heategevusballile. Sel aastal esinevad ballil Jakko Maltis Big Band feat. Laura ja Gerli Padar. Lisaks astub publiku ette Reet Linna, keda saadab Are Jaama. Üles astuvad veel mitmed tantsijad, lauljad ja üllatusesineja! Õhtut juhivad Kelli Uustain ja Peeter Kaljumäe.

Ja see pole veel kõik! Lisaks heale muusikale ootab külastajaid ballil maitsev kõhutäis, avatud on baar ning fotonurk. Iga külaline saab osta endale loterii pileti ning peo lõpetab korralik ilutulestik.

Viimsi Teataja käis õhtu enne balli Viimsi Koolis ning vaatas, kuidas balli korraldajad, MTÜ Viimsi Invaühingu lapsevanemad, balliks ettevalmistusi tegid.

Umbes 24 tundi enne balli algust, ehk siis reede õhtu kell 18:00, oli Viimsi Kool sigimist-sagimist täis. Teha oli palju: paigutada lauad ja toolid paika, katta lauad linadega, vedada saal toolidest tühjaks, seada üles baar ja fotonurk, valmistada ette loterii jne. Kõigil olid käed-jalad tegemisi täis. Ja seda kõike selleks, et homme, 7.detsembril meid kõiki heategevusballil vastu võtta.

MTÜ Viimsi Invaühing ootab kõiki viimsilasi ballile. Tule ka Sina ja võta sõbergi kaasa!

Täpsemat infot balli ja MTÜ Viimsi Invaühingu kohta on leitav kodulehel: http://www.viimsiinva.ee/