OTT ehk otse tootjalt tarbijale kaubakohting on kogukondliku algatus, mis annab kohalikele elanikele võimaluse osta head ja tervislikku toidukaupa otse toidu tootjalt või kasvatajalt. Metsakasti OTT toimub iga kuu teisel teisipäeval Metsakasti külaplatsil.

Järgmisele OTTile, mis toimub teisipäeval, 8. veebruaril kell 17.30–19.00, on taas tulemas rida toredaid kauplejaid – oma jah-sõna on juba andnud järgmised talud ja väiketootjad: Hindreku talu mesi (munad ja muu talukaup), Leelo värkstuba (juuretisega saiad-leivad ja hoidised), Muhetalu (suitsuliha ja -vorstid), Raudale talu (põllu- ja aiasaadused ja imeline kali), Silja hoidised (kõrvitsasalat ja erinevad moosid metsa- ja aiamarjadega), Aive Kondiitritooted (kondiitrikoogid ja küpsetised), Arotaga talu (maailma parim hapukapsas ja muu talukaup), Avikala (laias valikus kalatooteid), Karin (küpsetab hõrgud vahvlid ja kondenspiimaküpsised). Kindlasti lisandub kauplejaid veelgi, infot selle kohta leiab Metsakasti OTTi Facebooki lehelt facebook.com/metsakastiott.

Ostes oma toitu OTT-i kaubakohtumistelt, toetad eestimaiseid väiketootjaid ning lood neile arenguvõimaluse, annad oma panuse kohaliku ettevõtluse kasvu ning jätkusuutlikkusse. Samuti kindlustad oma toidulauale parima ja värskeima toidukraami, mis on toodetud hoole ja armastusega päris inimeste poolt, kellega sul on võimalik kaubakohtumistel ka tuttavaks saada.

Platsil kohtume!

Kontakt: metsakastikyla@gmail.com, facebook.com/metsakastiott

Avafoto: Metsakasti OTTil on alati palju toredaid kauplejaid ja väärt kaupa. Foto: Kaia-Leena Pino